top of page
  • Tatra Haus

INTERIÉROVÝ DIZAJNAby ste sa v priestoroch svojho bývania cítili naozaj „ako doma“, je potrebné navrhnúť si ho podľa vlastných predstav a želaní. Aj to dokáže zabezpečiť naša spoločnosť Tatra Haus. Nechajte sa inšpirovať novými dizajnovými trendmi, poprípade zhmotnite svoj sen. Tím našich grafikov Vám dokáže navrhnúť kuchyňu a kúpeľňu pomocou 3D modelov a vizualizácii. Nemáte vlastnú predstavu? To vôbec nevadí. Spoločnosť DECODOM a SIKO, s ktorými naša spoločnosť Tatra Haus úzko spolupracuje, ponuka množstvo výstavných sérii, z ktorých si zaručene vyberiete.


SPOLOČNOSŤ SIKO

je v súčasnosti najväčšia špecializovaná sieť predajni na vybavenie kúpeľni v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosť ponúka kompletne služby, vyskladanie kúpeľni na kľúč alebo vzorkovne v každom kraji Slovenskej republiky.PREČO PRÁVE DECODOM?

Spoločnosť DECODOM patrí k špičke na Slovensku s hodnotením najvyššej dôveryhodnosti. Jeho cieľom je poskytnúť univerzálne riešenia v oblasti dizajnu, materiálu a individuality klienta. Má viac ako storočnú tradíciu.89 zobrazení
bottom of page