top of page

SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

SLÁVKA A MARTIN T.

STAVBA

HÔRKY

19.jpg

"

Majiteľa firmy , sme spoznali na jar 2016, keď sme si boli pozrieť nízkoenergetický montovaný dom, ktorý momentálne staval. Projekt sme už mali vybraný, hrali sme sa len so zmenou dispozície izieb v dome. V decembri 2015 sme kúpili pozemok pre stavbu domu a vybrali sme si firmu Tatra Haus, čím sme začali našu spoluprácu. Projekt domu, ktorý zahŕňal naše zmeny, sme obdržali v priebehu pár týždňov, tak ako bolo dohodnuté a začali sme pracovať na stavebnom povolení. Stavba nášho domu začala 9.mája 2016. Keďže financovanie nášho domu bolo rozdelené na 5 etáp a bolo spojené s progresom výstavby domu, riešili sme veľa finančných problémov, ktoré s tým súviseli, ale s ochotou majiteľa firmy Tatra Haus a nášho finančného makléra, sme to zvládli a doviedli stavbu do úspešného odovzdania. Stavba postupovala veľmi rýchlo, denne sme sledovali ako stavba postupuje a rastie ( máme ju aj pekne zdokumentovanú deň po dni ). Tím pracovníkov pracoval podľa projektu, v 2 týždňových turnusoch, zodpovedne a veľmi sme privítali nápady a riešenie problémov, ktoré sa vyskytli z ich strany. Do domu sme sa nasťahovali 19. septembra 2016 a o pár dní sme obdržali komplet dokumentáciu a podklady potrebné pre kolaudáciu domu osobne od majiteľa firmy. Momentálne sa pripravujeme na kolaudačné konanie, a ak to ho získame, tak presne do roka a do dňa sme z ničoho vytvorili niečo za pomoci firmy Tatra Haus.V dome bývame 6 mesiacov, chyby ktoré sa objavili sa odstraňovali ihneď. Touto cestou chceme poďakovať vedúcemu stavby, za naozaj precíznu prácu, zodpovedný prístup a hlavne priateľský postoj. S firmou Tatra Haus sme maximálne spokojný, seriózne jednanie, na čom sme sa dohodli to sa aj spravilo. Odporúčali by sme podrobnejšie prejsť v prípade stavby na kľúč a vopred doriešiť interiér domu – osvetlenie, podlahy, dvere, využitie vody zo studne a pod.

"

ERIKA B. S MANŽELOM

22.jpg

"

"

Neľahká životná situácia u nás nastala, keď ochoreli rodičia a bolo treba sa o nich postarať, nakoľko bývali ďaleko od nás v byte, potrebovali sme ich dostať k nám na Kopanice, aby sme sa o nich postarali. Pozemok sme mali, ale ako rýchlo a kvalitne postaviť dom pre nich za cenu bytu? Hľadali sme asi mesiac, až manžel natrafil na stránku Tatra Haus. V prvom momente som sa zamilovala do projektu HAVRAN. Presne štýl, ktorý by sa mi hodil do prírody k nám. Bali sme sa spolupráce s firmou ktorá je pre nás až z ďalekého Východu. Nakoľko my sme na Myjavských kopaniciach, ale nakoniec všetko dopadlo k našej spokojnosti a hlavne k spokojnosti rodičov, ktorý sa po 40tich rokoch v paneláku dostali do krásneho bývania. Spolupráca s firmou Tatra Haus bola super, p. Ufnar sa snažil vyhovieť našim požiadavkám. Určite sa sem tam stala nejaká chyba, ale vždy bola vyriešená k spokojnosti oboch strán. Výstavba začala 8/2018 a Vianoce už rodičia trávili v novom. Čo sa týka stavby, chalani, čo dom stavali, boli veľmi šikovní a vedeli aj poradiť. Samostatne musím vyzdvihnúť šikovnosť a ústretovosť stavbyvedúceho.

V konečnom dôsledku firmu Tatra Haus vrelo odporúčam.

GIUSEPPE A KATKA C.

STAVBA

JASENOV

31.jpg

"

Už dlhšie sme sa s manželkou pohrávali s myšlienkou, splniť si sen o vlastnom bývaní. V hlave sme mali jasnú predstavu o tom, ako by mal náš dom vyzerať. Keďže sa náš pozemok nachádzal v úžasnom a tichom prostredí, chýbalo nám už len nájsť serióznu firmu, ktorá by nám splnila náš sen. A takú sme aj našli. Majiteľa firmy sme spoznali prostredníctvom jeho otca, ktorý o našom úmysle stavať vedel. Začali sme teda jednať. Pána Ufnára sme oboznámili so svojou presnou víziou a on nám na základe toho pripravil presný projekt nášho domu. Po vybavení stavebného povolenia a dalších formalít sa začala výstavba nášho domu 17. 7. 2016. Každý deň sme sledovali ako sa nám plní náš sen. Samozrejme, ako každá stavba akéhokoľvek domu, ani táto sa nezaobišla bez problémov, avšak tieto problémy boli promtne odstránené. Počas výstavby došlo k rôznym zmenám a úpravám z našej strany, no firma nám vyšla maximálne v ústrety. Musíme hlavne pochváliť stavbyvedúceho, na ktorom je vidieť, že svojej práci naozaj rozumie. Výstavba sa trošku predĺžila z dôvodu zlých poveternostných podmienok (ktoré, samozrejme, nemôže nikto ovplyvniť), ale všetko bolo zdarne dokončené. V dome bývame asi 5 mesiacov a sme spokojní. Ak by sme sa mali opäť rozhodnúť pre firmu, ktorá nám postaví
dom, tak to bude opäť firma Tatra Haus.

"

ANDREJ A ZUZANA A.

STAVBA

KALINKOVO

22.jpg

"

Plánovanie nášho vysneného domčeku sme začali už v lete 2015 kedy sme začali hľadať vhodný pozemok a tiež domček, ktorý plne vyhovoval našim predstavám. Pána Ufnára sme spoznali ešte ako architekta , keď pôsobil v predošlej spoločnosti a už vtedy sme si ho vďaka jeho proaktivite obľúbili. Nakoľko sme museli čakať, kým sa nám IS na pozemku dokončia, ostali sme v kontakte s pánom Ufnárom aj po založení jeho spoločnosti Tatra Haus. Ochotne nám pomáhal pri konzultáciách s pôdorysom na domček a jeho modifikáciách. Pri žiadosti o stavebné povolenie, efektívne upravil pôdorys aby vyhovoval požiadavkám stavebného úradu. S výstavbou základovej dosky sa začalo prvý týždeň v decembri 2016. Žiaľ z dôvodu veľmi tuhej zimy, sa začala výstavba domu až prvé dni vo februári 2017, za čo však zhotoviteľ nemohol. Navštevovali sme stavby každý druhy-tretí deň, ako nám práca a čas dovolili a konzultovali sme priamo so stavbyvedúcim všetky vhodne úpravy. Aj vďaka tejto ochote sme mohli upraviť výšku okna v kuchyni, inak by sa nachádzalo príliš vysoko. Intenzívna komunikácia sa udržiavala počas celej doby aby sme si zabezpečili reálny stav vysneného domčeku. Keďže sme sa potrebovali nasťahovať už v apríli, pán Ufnár nám vyšiel v ústrety a zmenežoval práce tak, aby sa prioritne dokončili práce v interiéry + pokračovali na prácach v exteriéry. Po našom nasťahovaní, promptne riešili zistene nedostatky a reklamácie. Niektoré exteriérové dokončenia trvali dlhšie ako sme očakávali, avšak aj tieto faktory boli vyriešene po vzájomnej komunikácii. V domčeku bývame skoro 5 mesiac a aj keď dom ešte sem tam ukáže nejakú drobnosť, pán Ufnár ju s nami rieši. Pri kolaudácii boli vyžiadané určite dokumenty extra a tie nám boli promptne doručuné. Keďže je to drevodom a výstavba pri aktívnej stavebnej činnosti ide veľmi rýchlo, môžem iba odporučiť, vytvoriť pre budúcich klientov určitý menný zoznam na všetky detaily, na ktoré je treba myslieť pri stavbe na kľuč, aby sa predišlo potenciálnym nedorozumeniam, inak môžem vrelo odporučiť tuto spoločnosť. Spokojnosť.

"

VLASTIMIL F. S MANŽELKOU

STAVBA

BRESTOVEC

13.jpg

"

Týmto by sme sa chceli poďakovať firme Tatra Haus za splnenie nášho sna mat vlastný domček. S manželkou sme mali jasnú predstavu čo chceme ale boli sme stratený v mori firiem ponúkajúcich moderné montované domy. Tak počas decembra 2015 som rozposlal žiadosť na cca 15 firiem zaoberajúcimi sa touto technológiou a čakali sme. Po príchode prvých cenových ponúk (prišlo ich bohužiaľ iba 6), sme začali komunikáciu s firmami a našimi laickými otázkami. A pravé tu začala vynikať pravé firma Tatra Haus a jej majiteľ pán Ufnár. Vždy korektne a trpezlivo nám na všetko odpovedal a teda padlo rozhodnutie že im dáme dôveru. Ešte dnes mi to príde ako sen lebo je jún 2016 a my už bývame v našom domčeku cca mesiac :). Stavba začala koncom februára a v polke mája bolo hotovo. Dom má kvalitné materiály a vďaka profesionalite firmy aj vynikajúce spracovanie. Na začiatku sú vždy veľké obavy dát niekomu postaviť dom, nakoľko prichádzajú na um myšlienky čo ako to nevyjde čo ak sa niečo udeje. A tu pravé firma Tatra Haus nás ubezpečila, že sme sa správne rozhodli.

"

NATÁLIA A MILAN B.

STAVBA

LEOPOLDOV

20.jpg

"

Ďakujeme firme Tatra Haus za zrealizovanie výstavby nášho rodinného domu. Bývame v ňom 3 mesiace a je to úžasné :-) Projekt sme si vymysleli a nakreslili sami a firma nám náš sen zhmotnila. Môžeme firmu vrele odporučiť...pracujú v nej veľmi schopní a milí ľudia, ktorí sú zároveň odborníci vo svojom odbore.

 

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a v tomto predvianočnom čase vám všetkým prajeme pokojné vianočné sviatky a veľa úspechov v Novom roku a samozrejme ešte veľa spokojných zákazníkov

"

bottom of page