TatraHaus

Počiatky spoločnosti siahajú do roku 1992, keď sme ako živnostníci naberali prax a skúsenosti v Škandinávskych krajinách. Z toho vyplýva, že Tatra Haus, spol. s.r.o je opradená viac ako 25 ročnými skúsenosťami.

Hlavnou činnosťou spoločnosti Tatra Haus, spol. s.r.o. je výstavba nízkoenergetických domov. Pri realizácii stavieb využívame najnovšie trendy a technológie dostupné na trhu. Našim cieľom je individuálny prístup a maximálna spokojnosť každého klienta.

KVALITA, to je to, čo je pre nás prioritné. Preto kladieme vysoký dôraz na jednotlivé procesy výstavby, používame osvedčené a certifikované materiály a zamestnávame kvalifikovaných pracovníkov.

Tímu spoločnosti Tatra Haus, spol. s.r.o. bude veľkou cťou zrealizovať sen o novom bývaní práve Vám.

Naše najaktuálnejšie

Zrealizované stavby

Zistite o nás tieto

Dôležité fakty

supervisor_account

25 ročné skúsenosti

Náš tím pracovníkov má dlhoročné skúsenosti s výstavbou rodinných domov na báze dreva, prevažne z oblastí Škandinávie (Švédsko, Dánsko, Grónsko), Nemecka a Českej republiky.

verified_user

ZÁRUKA 30 rokov

Záruka sa vzťahuje na konštrukčný systém.

map

Výstavba na celom Slovensku

Ponúkame Vám výstavbu našich rodinných domov kdekoľvek na území Slovenska.

Nízkoenergetický drevodom

Projekt Havran

Projekt rodinného domu HAVRAN je finančne nenáročný. Moderný konštrukčný systém domčeka poskytuje priestranný interiér, napriek tomu, že tento projekt predstavuje malé vonkajšie rozmery.

Domček je rozdelený na dennú a nočnú časť. Zádverie je spojené s technickou miestnosťou. Denná časť je tvorená moderným spojením kuchyne a obývacej izby s výstupom na terasu. Nočnú časť tvoria dve spálne a kúpeľňa s WC.

Výhodou tohto projektu je podkrovná pôchôdzná povala, čím vzniká rozsiahly úložný priestor. Nenájdete tu žiadne hluché miesto, ktoré by ovplyvňovalo nárast ceny výstavby ako aj zvýšené prevádzkové náklady.

Detail projektu Napíšte nám

Nízkoenergetický drevodom

Projekt Gerlach

Projekt Gerlach je obľúbený aj pre náročnejších klientov. Svojou jednoduchou architektúrou, ale honosným dojmom a najmä rozumným dispozičným riešením dokáže uspokojiť potreby viacčlennej rodiny.

Rodinný dom tvorí 5 izieb. Komfortná kuchyňa s barovým pultom a skladom potravín je prepojená s obývacou izbou, ktorá má výstup na terasu. Dom ďalej ponúka technickú miestnosť, samostatné WC s umývadielkom, dve detské izby, pracovňu, kúpeľňu s WC, a luxusne vyriešenú spálňu s vlastnou kúpeľňou a priestranným šatníkom.

Samozrejmosťou je zosilnená podlaha v podkrovnom priestore, ktorá tak vytvára úložný priestor. Napriek veľkej zastavanej ploche má dom nízke prevádzkové náklady, a to vďaka nízkoenergetickému štandardu.

Detail projektu Napíšte nám

Nízkoenergetický drevodom

Projekt Tatran

Projekt TATRAN je správnou voľbou pre tých, ktorí sa rozhodujú medzi kúpou bytu, či výstavbou rodinného domčeka. V projekte nenájdete takmer žiadne hluché miesto a keďže má pomerne malú zastavanú plochu vieme ho osadiť na takmer akomkoľvek stavebnom pozemku, inými slovami na malej ploche veľa bývania.

Plnohodnotný 4-izbový rodinný domček, kde nechýba kuchyňa s barovým pultom a skladom potravín prepojená s rozšírenou obývacou izbou s výstupom na terasu. Samostatné WC s umývadielkom, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, dve detské izby a spálňa.

Doprajte si zaslúžený odpočinok v pohodlí tohto rodinného domčeka. Dom je ideálnou voľbou pre mladé rodinky ako aj to pravé zázemie pre starší manželský pár.

Detail projektu Napíšte nám