top of page

O NÁS

Spoločnosť Tatra Haus sa venuje kompletnej výstavbe rodinných domov na báze dreva, tzv. drevostavieb. Pri realizácii stavieb sa snažíme využívať najnovšie technologické postupy. Našou prioritou je maximálna spokojnosť klienta, preto u nás sériová výroba nemá priestor. Každý dom, ktorý postavíme je jedinečný a predstavuje najvyššiu kvalitu, pretože nestaviame dom, ale budujeme domov. Ako lídri vo výstavbe drevostavieb na Slovensku dbáme nato, aby sme poskytli každému klientovi možnosť výberu vo všetkých oblastiach spojených s výstavbou. V prípade, ak si chce klient zabezpečiť konkrétnu etapu výstavby domu svojpomocne, vieme vypracovať individuálnu cenovú ponuku.

 

Kladieme dôraz na detail, preto naša technológia, ktorú pri stavbe domov využívame sa zakladá na precíznom, až milimetrovom spracovaní správne vybraných stavebných materiálov. Preferujeme kvalitu nad kvantitou, preto volíme overené materiály. Dôležitým pilierom spoločnosti Tatra Haus  sú naši zamestnanci, ktorí tvoria neoddeliteľnú súčasť nášho tímu. Iba vďaka ním môžeme dosiahnuť požadovaný výsledok. O kvalite našej práce svedčí aj certifikát vydaný renomovaným technickým a výskumným ústavom vo Zvolene.

Na trhu sa hlavne v posledných rokoch vyskytlo viacero firiem, ktoré ponúkajú výstavbu drevostavieb. Možno práve preto sa pýtate, prečo stavať s Tatra Haus. Zabezpečíme Vám „all inclusive“ servis, to znamená, že Vám poskytneme individuálny prístup na mieru:

  • vypracujeme pred-projektovú dokumentáciu (architektonickú štúdiu) na základe Vašich  individuálnych požiadaviek. Taktiež treba myslieť aj na to, že každý pozemok je špecifický z viacerých hľadísk a preto Vám radi poradíme s ideálnym využitým každého m². Táto fáza je veľmi dôležitá, nakoľko dobre naplánovaný projekt je polovica úspechu pri realizácii.

  • vypracujeme kompletnú projektovú dokumentáciu, vrátane posudkov k predmetnej stavbe

  • zabezpečíme Vám bezplatné poradenstvo pri vybavovaní stavebného povolenia

  • navrhneme spôsob financovania výstavby šitý na mieru Vám. V prípade hypotekárneho úveru nastavíme jednotlivé etapy podľa konkrétnej banky

  • zrealizujeme Váš rodinný domček a dodáme kompletnú technickú dokumentáciu ku kolaudácií

Pri realizácií stavby, okrem výberu okien, dverí a vlastnom návrhu elektro/vodo-inštalácie sa v podstate nestaráte o nič. Do svojich rúk už len slávnostne prevezmete kľúče od svojho domu.

 

Snívate o vlastnom bývaní v rodinnom dome? Dohodnite si ešte dnes stretnutie s našim odborným konzultantom a zdôverte sa mu svojimi nápadmi. Radi Vám pomôžeme ohľadom otázok financovania a poradíme pri plánovaní Vášho vysnívaného projektu. V Tatra Haus máte stabilného partnera vo všetkých oblastiach výstavby rodinného domu. Otázky, obavy či pochybnosti riešime rýchlo a flexibilne počas celej realizácie. 

373416970_317282074163652_4452116217620731503_n.jpg

Ing. Radovan Ufnár

konateľ spoločnosti

NAŠI OSVEDČENÍ PARTNERI

bottom of page